Zoomumba

Verdikt
60

Jednoduchá, ale vcelku zábavná hra na zoo. Vhodná pro mladší publikum či dospěláky hračičky, kteří nevyžadují komplexní hratelnost.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Bigpoint
Vydání: 10. června 2011
Štítky: budovatelská, browser-gaming, platby uvnitř hry, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online, strategie

Kdo by neměl rád výlety do zoo. V této prohlížečové hře zdarma se můžete pokusit postavit takovou zoologickou zahradu, kam se budou všichni návštěvníci těšit.

Herně se o žádný převrat opravdu nejedná. Zoomumba servíruje stokrát viděný koncept rozmisťování výběhů, jejich zaplňování zvířaty a následnou péči o ně. K tomu musíte nakupovat různé druhy krmiva, vodu a léky, pokud se vaši čtyř a vícenozí svěřenci rozestonají.

K dobru je třeba připočíst obrovské množství druhů výběhů a zvířat, kterými je můžete osídlit. Zpočátku jich sice nebudete mít k dispozici moc, ale s přibývajícími zkušenostmi se odemykají další a další - hráč se tak má vždy na co těšit. Však také aby ne, když už zbývá jen pár úrovní a chloubou zoo se může stát třeba kýžený pavilon lvů.

Hráče vyžadující komplexnější hratelnost a propracovanější mechaniky by naopak mohlo zklamat, že koloběh drbání, krmení a čištění je v podstatě tím jediným, co ve hře můžete dělat. Hlavním lákadlem ke hraní tak zůstává zvířecí tématika. Zkrátka a dobře, pokud máte náladu na hru z jednoduššího soudku či rádi volíte nenáročnou zábavu k relaxaci, Zoomumba vás pravděpodobně potěší. Vzhledem ke své nenásilné tématice a roztomilému zpracování se rovněž hodí pro vaše potomky.

Jak to bývá běžné, můžete si za reálnou měnu nakoupit zoodolary, které růst vaší zoologické zahrady výrazně urychlí. Jde to i bez nich, musíte se ale připravit na dlouhé chvíle nicnedělání, dokud nebude potřeba znovu nakrmit papoušky. Hra je tedy pro neplatícího hráče vhodná spíše jako bokovka, u které budete dělat něco jiného, protože jako primární zábava, jež budete věnovat veškerou svou pozornost, nejspíš neobstojí.