Zombilliards

Verdikt
45

Poměrně repetitivní varianta kulečníku, kterou "ozvláštňuje" zombie tematika. Hra na chvíli zabaví a je zdarma, takže žádný problém, ale zázraky opravdu nečekejte.

Další informace

Výrobce: Cloud Games
Vydání: 17. prosince 2016
Štítky: zdarma, kulečník, browser-gaming, nejhranější na starých hry.cz, online, sportovní

Co dělat, když nápady dojdou, ale je potřeba vydávat hry? Žádný problém, stačí přeci vzít libovolnou populární tematiku, jako je třeba billiard, a bez ladu a skladu ji splácat s jinou populární tematikou. Například zombíky. Je to sice v jádru strašná pitomost, ale zombie billiard je na světě. A co na tom, když je výsledek nakonec vlastně docela zábava na hraní. Přivítejte Zombilliards!

Vaším úkolem bude za pomoci ohnilé pracky, která zde supluje tágo, dostrkat proměnlivý počet koulí do děr. V tom vám budou překážet po stole rozházené hnáty, kosti a všelijaký bordel (tedy přesně stejně jako v oblíbené hospodě čtvrté cenové).

Hra cílí výhradně na jednoho hráče, s nikým tak nebudete soupeřit - jen sami se sebou, svou vlastní přesností a překážkami. Hra sice nenaznačuje směr odrazu koulí, což ji činí poněkud náročnější než většinu variant, jež ukazují, kam se bude zasažená koule pohybovat, ale prohrát stejně není možné. Na dokončení úrovně nemáte časový ani jiný limit, nakonec tak koule do děr prostě dostrkáte. Skóre v takovém případě nebude stát za nic, ale postoupíte dál.

Stolů s různým rozestavením koulí a poházených mrtvol na vás čeká celkem čtyřiadvacet, což ze hry činí záležitost zhruba na hodinu. Hratelnost se sice poměrně brzy začne opakovat, ale nechutné žbluňknutí, když koule zahučí do díry, je úchylně uspokojivé celou dobu. Zombilliards rozhodně není zázračná hra, ale je zdarma a funguje, jak má. Pokud tedy máte náladu na chvíli poněkud makabrózního kulečníku, směle do toho.