Yeti Sports 5

Verdikt
75

Jednoduchoučká hříčka, kterou rychle pochopíte. To ale neznamená, že by rychle začala nudit - je totiž překvapivě chytlavá.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Yetisports
Vydání: 17. června 2004
Štítky: rychlovky, humor, nejhranější na starých hry.cz, online, logické

Série Yeti Sports hýbala světem internetu v roce 2004. Mánie humorných variací na různé sporty se sněžným mužem v hlavní roli už sice za více než desetiletí poněkud opadla, ale to neznamená, že by snad hry, které ji způsobily, byly dnes méně zábavné. V pátém Yeti pokračování se vydáte do Afriky a vaším úkolem bude golfovým úderem za pomoci plameňáka odpálit tučňáka co nejdál.

Ovládání hry je velice jednoduché. Prvním kliknutím určíte úhel úderu, druhým jeho sílu, a o zbytek už se postará sám sněžný muž. Těžiště hry spočívá v překážkách, které musíte svým úderem překonat. V cestě stojí stromy, jež je potřeba přeskočit, sloni a žirafy, které je možné podstřelit či využít, protože pokud tučňák letí na hlavu žirafy, ta ho chytí a odhodí zase o kousek dál. Nejdůležitější jsou ale stočení hadi, kteří fungují jako trampolíny, a pokud některého z nich trefíte, tučňák se od něj odrazí s nově nabranou rychlostí.

Hra nemá žádný konec či pointu, jediným cílem je dostávat se stále do větší a větší vzdálenosti. Zážitek nicméně nabízí zábavný a zajímavý. Zdaleka nejlepší vyžití pak přichází v případě, že si chcete ukrátit chvíli ještě s jiným hráčem u jednoho zařízení. Pokud se budete u odpaliště střídat a snažit se překonat navzájem, dokáže si Yeti Sports 5 pro sebe uzmout klidně dlouhé hodiny - a to je znak povedené hry.