Wo Long: Fallen Dynasty

Verdikt

Nová akce od autorů Niohu se vydává do staré Číny a nechá vás soupeřit s mýty i legendami. Mělo by se jednat o výpravu na nějakých čtyřicet hodin a nebudete se ji muset účastnit sami. Hra má vyjít začátkem příštího roku.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Team Ninja
Štítky: fantasy, third person, akční, rpg

Tvůrci výborné série Nioh ze studia Team Ninja chystají úplně novou značku Wo Long: Fallen Dynasty, která nás zavede do Číny v období Tří říší. Hra nás už při oznámení během letošní „E3“ pořádně navnadila a na pár nových informací jsme museli čekat až do dnešních dní.

Přišel s nimi španělský web Vandal (díky za upozornění WCCFtech), který měl možnost popovídat si s producentem hry Masaakim Jamagiwaou. Ten webu prozradil, že ve hře budeme svědky klasické struktury misí známé ze série Nioh.

Znamená to, že ve Wo Long: Fallen Dynasty nebude žádný otevřený svět, ale jen dílčí úrovně, které nebudou ani vzájemně propojené. Ale každá z těchto úrovní bude o poznání větší než oblasti v Niohu a i díky tomu, že hlavní hrdina umí skákat, budou vertikálnější a nabídnou více cest k cíli. Taky vás budou vybízet k průzkumu. Díky odděleným úrovním se tvůrci mohou nadále soustředit na to, co umějí nejlíp, a to jsou souboje ve stylu soulslike.

Jamagiwa dále webu prozradil, že dohrání hry vám zabere zhruba 40 hodin, přičemž samozřejmě záleží na tom, jak moc se budete věnovat vedlejšímu obsahu a herní dobu mohou dále natáhnout výzvy po dohrání. Jako poslední informaci zmiňuje producent online multiplayer pro tři hráče.

Podle původních informací má Wo Long: Fallen Dynasty vyjít na začátku roku 2023 na počítačích, PlayStationu 4, PlayStationu 5, Xboxu One, Xboxu Series X|S a v Game Passu. Hra bude poprvé k vyzkoušení na nadcházející výstavě Tokyo Game Show 2022 (15. až 18. září), ale doufejme, že se demo dostane i na běžné domácí platformy.