We Were Here Forever

Verdikt

Série We Were Here je známá jako odpočinková zábava s hádankami a rébusy. Co se stane, když do ní přidáte mrazivý prvek řádně děsivého hororu? To zjistíme sami ještě letos, kdy má hra vyjít.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Total Mayhem Games
Štítky: horor, indie hra, logické

Zatím třídílná logická série We Were Here od studia Total Mayhem Games představuje ideální zábavu do pandemické doby, protože vám umožní hrát v online kooperaci, a hádanky tak můžete s parťákem či parťačkou řešit na dálku, v pohodlí domova každého z vás. Čerstvě oznámený čtvrtý díl We Were Here Forever chce z vašeho komfortu ale přece jen malý kousek ukrojit a trochu vás pro změnu postrašit.

Princip hraní bude pořád velmi podobný. Druhého hráče nevidíte a s pomocí vysílačky mu vždy musíte popsat, co naopak vidíte, protože každý z vás má před sebou jen jednu polovinu hádanky. A tu jste schopní vyřešit jedině společně, skrz zevrubný popis.

Ve We Were Here Forever se opět vydáte na Antarktidu, uvidíte ale dosud neviděné části hradu Castle Rock včetně hřbitova. Protože jak říkají tvůrci, možná jste z něj utekli už třikrát, ale můžete z něj vůbec utéct navždy? Předchozí díly ovšem hrát nemusíte a hádanky budou samozřejmě úplně nové, byť občas na povědomých principech.

We Were Here Forever má vyjít ještě v letošním roce, a to na PC, PS4, PS5, Xboxu One a Xboxu Series X|S.