Warhammer 40,000: Rogue Trader

Verdikt

Tvůrci skvělých RPG Pathfinder se tentokrát se svým titulem podívají do vesmíru nekonečné války. Datum vydání jejich novinky ale zatím neoznámili.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Owlcat Games
Štítky: sci-fi, tahová, fantasy, warhammer 40,000, rpg

Studio Owlcat Games má za sebou dvojici fantastických her z univerza stolního RPG Pathfinder, ale jejich další projekt vychází z něčeho docela jiného – stolního wargamingu Warhammer 40,000. DNA studia pravděpodobně nikam nezmizí, protože i Warhammer 40,000: Rogue Trader bude tahovým RPG, vůbec prvním svého druhu v tomto univerzu.

Ve hře se stanete titulním Rogue Traderem, potomkem prastaré dynastie korzárů, který s požehnáním samotného Císaře vládne obchodnímu impériu a rozšiřuje jeho hranice. Vaším úkolem bude prozkoumat nebezpečnou a nezmapovanou oblast Koronus Expanse, kde na vás a vaše společníky bude čekat tak akorát smrt. A snad i nějaké to bohatství.

První trailer s lehkým příběhovým nastíněním a ukázkou ze samotné hry je na světě, a pokud se už nemůžete dočkat, můžete si Warhammer 40,000: Rogue Trader alespoň předobjednat z oficiálních stránek studia.

K dispozici je rovnou pět edic, z nichž vám každá zajistí přístup do bety (datum spuštění zatím neznáme). Čím dražší edice, tím samozřejmě více doplňků navíc, včetně přístupu už do alfa verze, ale pokud nemáte hluboko do kapsy a neodoláte figurkám, pak vás asi bude nejvíc zajímat sběratelská edice za 300 dolarů.

V té na vás bude kromě samotné hry a předběžných přístupů čekat také 20centimetrová socha navigátorky Cassiy Orsellio, artbook v pevné vazbě, vlajka, samolepky a certifikát Rogue Tradera.

Warhammer 40,000: Rogue Trader zatím ještě nemá datum vydání, ale kromě počítačů se chystá i na nespecifikované konzole.