Two Leaves and a Bud

Verdikt

V rámci budovatelských, manažerských a simulačních strategií už jsme vytvářeli ledacos, čajovou farmu však nejspíš ještě ne. Máte-li chuť ukázat všem, zač je toho oolong, vyhlížejte 14. duben, kdy budovatelská strategie Two Leaves and a Bud vstoupí do předběžného přístupu.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Flying Robot Studios
Štítky: indie hra, budovatelská, strategie

Zima tento rok ne a ne ustoupit teplejšímu počasí, se kterým neustále hraje nevyrovnanou přetahovanou, a tak je pití čajů na denním pořádku i v případě, že tuto tekutinu užíváte pouze pro zahřátí či léčení. Víte ale, jak se takový čaj pěstuje a co všechno obnáší jeho cesta do vašeho hrnečku? Zjistíte to v nadcházející strategické simulaci Two Leaves and a Bud.

Tvůrci ze studia Flying Robot na hře spolupracovali s jedním z největších asijských pěstitelů čaje Chengmari Tea, aby docílili co největší realističnosti simulovaného farmaření. Budete proto zkoumat složení půdy, do níž se chystáte vysázet čajové rostliny, budete dbát na počasí a roční období a sledovat, kdy bude nejvhodnější přistoupit ke sklizni a poslat lístečky do světa.

Budete připravovat čaje zelené, černé, bílé, oolong, matcha nebo i čaje vzniknuvší metodou CTC. Na starost dostanete také ochranu plodin před různými nákazami, rozvržení směn zaměstnanců a v neposlední řadě sledování vývoje trhu a aktuální poptávky po konkrétních čajích.

Two Leaves and a Bud vstoupí do předběžného přístupu 14. dubna a setrvá v něm odhadem až jeden rok. Za tu dobu se rozroste v mnoha oblastech od dalších vlivů počasí po nové techniky pěstování a zpracovávání čaje v různých kulturách. Na svém startu nabídne pět farem, osm typů vybavení továren a několik výzev.