Traffic Rider

Verdikt
85

Pokud máte rádi motorky, je pro vás Traffic Rider skvělou volbou. Hra vás zabaví opravdu na dlouho, nabízí úctyhodné množství tratí i herních módu a navíc je zcela zdarma!

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Stáhnout

Windows PhoneWindows Phone

Microsoft Store
Stáhnout

Další informace

Výrobce: skgames
Vydání: 3. května 2017
Štítky: závodní

Nasaďte si helmu, nastartujte motorku a připravte se na rychlou jízdu. Ta bude v této hře totiž vašim hlavním úkolem. I proto se může stát snadnou alternativou jak ventilovat touhu po adrenalinu na silnici a trochu si zakličkovat mezi projíždějícími auty. Hra ovšem není určena pouze milovníkům motorek, ale poslouží i běžným hráčům toužících po nějakém tom závodění s časem.

Hra spočívá v tom, dojet v co nejkratším čase do cíle a nejlépe při tom ani jednou nenabourat. To by vás už totiž stálo nějaký ten čas navíc. To ovšem není tak úplně jednoduché. Silnice totiž většinou bývá dvouproudová, a ne vždy musí být zrovna přívětivé počasí. Ovládání funguje pomocí dotyku šipek, nebo naklánění telefonu. V obou případech jsou svá pro i proti a je jen na vás, jakou variantu v nastavení zvolíte. 

Při hraní máte na výběr ze čtyř možností. Tou první je kariéra. V té dostáváte různé úkoly, které je nutno vykonat za určitý časový interval. Za splnění těchto úkolů jste také finančně ohodnoceni a otevírají se vám brány k dalším misím. Ty jsou ovšem stále náročnější a nevyhnete se tak potřebě dokupovat si novější a výkonnější stroje, nebo si naopak vylepšovat ty staré. Základní moped, který vyfasujete hned na začátku, by totiž po chvíli přestal naplňovat vaše potřeby. 

Druhou možností je endless mode, jehož úkolem je dojet co nejdál. Tak se tomu děje dokud nenabouráte. Poté máte na výběr, buď pojedete znovu od začátku, nebo za jeden zlaťák můžete pokračovat dál. Jako třetí možnost je zde time trial, ten také spočívá v uražení co nejdelší vzdálenosti, avšak v předem stanoveném limitu. A nakonec free ride, ve kterém vás netrápí čas ani případné nabourání. Ve všech variantách se spolu se zvyšováním vašeho levelu odemykají možnosti v přepínání mezi jedno, či dvouproudovou silnicí, různými prostředími okolí, či jízdě přes den, večer nebo v noci.

Samozřejmě zde nechybí možnost, jak si lehce přivydělat zhlédnutím reklamy, či přihlášením odběru na sociálních sítích. Pokud však chcete o něco závratnější částky a neudělat pro to příliš, budete už muset hře obětovat nějaký ten peníz. Pro ty nejlepší motorky by jinak bylo nutné věnovat opravdu velké množství času i úsilí, aby bylo možné si na ně vydělat. Celkově má hra celkem solidní grafiku, realistický zvukový doprovod a dobrou hratelnost, takže vás celkem snadno vtáhne a jen tak neomrzí.