Tower Bloxx Mochi

Verdikt
75

Zábavná postřehová rychlovka, ve které budete stavět co nejstabilnější věžáky. Zkuste, k ukrácení dlouhé chvíle se jedná o ideální záležitost.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Digital Chocolate
Vydání: 26. října 2012
Štítky: zdarma, browser-gaming, na postřeh, rychlovky, nejhranější na starých hry.cz, online, logické

Stavění co nejstabilnějších věží z jednotlivých bloků vzalo útokem mobilní telefony již před nějakou dobou. Hru na stejném principu si ale můžete zahrát i v klidu doma na počítači. Cílem bude klikáním myši spouštět kusy věžáku tak, aby dopadly na rozestavěnou věž co nejpřesněji, a celá stavba se nezhroutila.

Princip hry je tedy velice jednoduchý, ale trefovat se správně doprostřed je zvláštním způsobem uspokojivé. Hra to navíc umocňuje násobením obyvatel v domu, pokud se vám daří stavět kvalitně, což funguje jako příjemná motivace.

Tower Bloxx Mochi má také lehce "strategickou" část, ve které rozdělujete své postavené domy na plánek města. Mrakodrapy některých barev pojmou například více lidí, ale musí stát vedle domů jiných konkrétních barev. Umění války od Sun Tzu sice mít nastudované nemusíte, ale aby se vaše miniměstečko mohlo pyšnit co největším počtem obyvatel, bude potřeba alespoň trošku přemýšlet.

Hra je zcela zdarma, funguje bez problémů a je příjemně chytlavá. Jedná se o sympatickou, nenásilnou záležitost, kterou lze s klidným srdcem doporučit pro volné chvilky.