Torchlight: Infinite

Verdikt

Jak si povede vyzyvatel Diabla: Immortal? Vyzkoušet si ho budete moci v říjnu.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Nedostupné

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

Nedostupné

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Xindong Network
Štítky: fantasy, mobilní hry, akční, rpg

Studio XD poměrně brzy přispěje do série Torchlight prvním (nejen) mobilním titulem Torchlight: Infinite, který se tak postaví tváří v tvář Diablu Immortal, jež si za méně než 2 měsíce stáhlo na 20 milionů hráčů. Konkurence je tedy veliká, i když o Diablu po vydání neslýcháme tak často, jak bychom třeba čekali.

Torchlight: Infinite vyrazí do boje s šesticí hrdinů, kdy se každý z nich od zbytku skupiny odlišuje svými třemi unikátními vlastnostmi. K nim si budete vybírat ze systému šesti bohů s 24 stromy talentů, nemluvě o schopnostech, kterých tvůrci přichystali víc než 230.

Váš build dotvoří samozřejmě výbava pocházející z nekonečného balíku lootu. Snad k vám štěstěna bude milosrdná a budete se moct těšit z legendárních předmětů s kýženou příponou. Vývojáři slibují, že hru nebude brzdit nic jako stamina či cooldown schopností. Automaticky se tak nabízí otázka, za co budou hráče ve free-to-play titulu vlastně kasírovat. Možná budou mít jistý podíl z obchodu s předměty, který umožňuje prodej čehokoliv mezi hráči.

Letos v říjnu zjistíme, jak to bude celé fungovat: Na podzim startuje otevřená beta, do níž se můžete registrovat na oficiálních stránkách. Torchlight: Infinite bude podporovat cross-play napříč platformami Android, iOS a PC, a tak se do něj klidně i s přáteli můžete pustit jak na počítači, tak na mobilu.