Threes!

Verdikt
90

Threes! šikovně kombinuje jednoduchá pravidla s chytlavou hratelností hrátek s čísly a celé to podepírá fantastickou hudbou a minimalistickým designem. Hledáte-li oddychovou zábavu, kterou byste si ukrátili pár volných minut, není lepší volby.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Koupit

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Koupit

Windows PhoneWindows Phone

Windows Store
Stáhnout

Další informace

Výrobce: Sirvo LLC
Vydání: 6. února 2014
Štítky: casual, mobilní hry, hlavolamy, logické

Tutoriál vám bleskově předestře snadné instrukce – posouvání políček s čísly po ploše o matici 4x4. Jak to funguje? Jednička a dvojka tvoří dohromady trojku, spojte dohromady dvě trojky a máte šestku. Tímto způsobem se hráč snaží dosáhnout na co nejvyšší násobek čísla tři zároveň i nejvyšší skóre.

Zajímavé to začne být ve chvíli, kdy si uvědomíte, že jiná než shodná políčka nelze sloučit. Hra po vás rovněž požaduje jistý díl strategického myšlení. Karty s čísly, které v dalších tazích přistanou na herní ploše, se generují náhodně a je tudíž třeba posouvat je s citem. Mnohdy se totiž stane, že si jedním neobratným pohybem zkazíte jinak nadějně rozehranou úroveň, přičemž nic takového jako tlačítko zpět zde neexistuje.Nejde tak o bezmyšlenkovitou záležitost, Threes! naopak nabízí příjemnou výzvu. Za další důležitý faktor se považuje ovládání a i s tím si poradili tvůrci ze studia Sirvo na výbornou. K obsluze vám postačí jeden prst a jednoduché tahy po displeji. Perfektní vyváženosti a návykové hratelnosti vysokou měrou pomáhá také povedený vizuál, který je sice úsporný, ale ve své podstatě krásný. Vystačí si s několika barvami a prostými linkami. Za velmi příjemnou složku považujeme také ozvučení, ať už se jedná o melodii běžící na pozadí nebo citoslovce, která se ozývají v průběhu hry. Threes! by byl takřka bezchybným titulem, nebýt jedné věci, a to absence jakéhokoli dalšího obsahu. Nese zkrátka poznávací znamení moderních projektů: V jednoduchosti je síla.