Thinkrolls 2

Verdikt
80

Zábavná logická hra o stvořeních koulejících se labyrintem. Nutnost používat různé předměty k překonání překážek dělá ze hry dobrou pomůcku při rozvoji logického myšlení. Aplikace je primárně určená pro hráče 3-8 let, ale svou zábavností a hratelností určitě dokáže zaujmout i rodiče.

Další informace

Výrobce: avokiddo
Vydání: 10. listopadu 2014
Štítky: dětská, naučná, pro děti do 5 let, logické

Povedená plošinovka, kde si vaše děti s pouhým pobíháním a hopsáním postaviček nevystačí, ale budou muset zapojit svou představivost a logické myšlení pro zdárný postup bludištěm. Hra nabízí více než 230 úrovní se vzrůstající obtížností, rozdělených do sedmi kapitol. V každé z nich je hráč seznámen s novým předmětem, který je nutné využít pro zdárné projití bludištěm. Díky jejich používání musí dopředu plánovat a využívat jejich vlastností, čímž se hravou formou učí základy fyzikálních zákonů.

Každý z předmětů lze využít jiným způsobem a mohou způsobit různé komplikace. Dítě se třeba naučí, že při používání předmětu vejce, záleží z jaké výšky padá a také do jak tvrdého podloží. Tak se na různých předmětech učí využívat například vztlak, zrychlení, sílu, pružnost a gravitaci.

 

Hra má snadné ovládání pomocí tažení prstu, veselou grafiku, pestré prostředí a nabízí spoustu úrovní a různé využití předmětů a jejich kombinací. Také díky možnosti vybrat si ze dvou úrovní obtížnosti a schopnosti pamatovat si až devět profilů, se může stát, že bude patřit mezi oblíbené jak vaší ratolesti, tak i vás samotných.