The Invincible

Verdikt

Vědecká výprava na neznámou planetu nabere nečekaný spád a vy budete samozřejmě u toho. Co přesně se stane, se teprve dozvíme - The Invincible má vyjít příští rok.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Starward Industries
Štítky: sci-fi, adventura

Během včerejšího udělování cen Golden Joystick polský vydavatel 11 bit, který má na triku například Frostpunk nebo This War of Mine, představil nový trailer ke hře The Invincible. Na té pracuje vývojářské studio Starward Industries. V retro futuristickém sci-fi thrilleru z pohledu první osoby budete prozkoumávat planetu Regis III. Věci ovšem nejsou takové, jaké se na první pohled zdají, což ostatně dokazuje i nejnovější trailer ve stylu dokumentárního filmu.

Hra inspirovaná románem od Stanisława Lema sleduje příběh Yasny, vysoce kvalifikované astrobioložky, která je vyslaná na vědeckou misi s cílem zjistit, co se skrývá na prašném povrchu nezmapované planety Regis III. Vaše posádka však brzy zmizí, věci se rychle vymknou kontrole, a vás tak čekají zjištění, která podle autorů zcela změní vaše chápání rozdílu mezi životem a smrtí.

Hra The Invincible je naplánovaná na příští rok, a to pro PlayStation 5, Xbox Series a PC.