The Constructors

Verdikt

Představovali jste si někdy, jak by mohla vypadat zástavba, kdyby se zbouraly staré nevzhledné činžáky a místo nich přišly moderní budovy? V The Constructors si to budete moci vyzkoušet. Datum vydání ale zatím neznáme.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Ancient Forge Studio
Štítky: budovatelská, strategie

Tvůrci povedeného simulátoru správy bytů The Tenants – který je mimochodem stále v předběžném přístupu – oznamují novou hru The Constructors, v níž se ujmete stavební společnosti, s níž předěláte celé sousedství jednoho uvadajícího města.

Na vás bude zajistit si od radnice povolení zbořit blok starých činžáků a na jejich popelu vystavět moderní mrakodrap plný kanceláří, který do města přitáhne velké společnosti a peníze. Budete mít za úkol vymyslet návrh celých budov od počtu podlaží přes tvar bytových jednotek až po výběr žárovek.

Samozřejmostí je i správa financí, při které budete zohledňovat například kvalitu vybraných materiálů. A nemyslete si, že to bude bez překážek. Na jedné straně jsou konkurenční investoři, kteří vám vyfouknou zakázky, na straně druhé rozzuřený dav místních, kterým se opravdu nelíbí, že místo parku vyroste obluda z železobetonu.

Něco takového může dokonce přerušit dodávku materiálů a ohrozit termín, do nějž máte stavbu dokončit. Řešení? Plácněte se přes kapsu, vybavte budovu solárními panely, ať jste ekologičtí, a na střechu umístěte basketbalové hřiště.

The Constructors ještě nemají datum vydání, ale už si je můžete hodit do wishlistu na Steamu.