The Conformist

Verdikt

Autoři politické strategie Suzerain představují svůj další projekt - komornější příběh z ulic hlavního města v témže světě.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Torpor Games
Štítky: psychologický, adventura

Tvůrci skvělé politické strategie Suzerain pracují na nové hře, která vás opět zavede do válkou zmítaného fiktivního univerza Sordlandu a přilehlých států. Novinka The Conformist bude pro změnu narativní RPG, kdy místo převzetí otěží celé země příběh slibuje intimnější vyprávění v mnohem menším měřítku, zato s osobnějšími a těžšími rozhodnutími.

Hráči se vtělí do Orwina, vedoucího státní propagandy. Skrz ulice, bulváry a temná zákoutí hlavního města Holsord se budete proplétat nejen lidskými příběhy, ale i novými politickými turbulencemi, které vznikly po puči prezidenta Tarquina Solla, známého právě ze strategie Suzerain.

Premisa slibuje zajímavý a nervy drásající mix rozhodnutí, kdy hráči budou muset správně vyvažovat závazky vůči státu a své vlastní ambice. Stejně tak bude potřebat zvážit, zda hodláte napomáhat totalitnímu režimu, nebo riskovat bezpečí své rodiny i blízkých a přidat se k odboji. Mohlo by tak opět docházet k zajímavým paralelám s Československem.

Vývojáři z Torpor Games zatím neohlásili datum vydání ani platformy. Můžete ale zavítat na oficiální stránky hry, zahrát si minihru The Informant Game a podívat se na pár artworků, které přibližují grafické zpracování The Conformist.