Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Verdikt

Hrdinové našeho mládí se vrací na scénu v chystané akční řežbě. A bylo by něco špatně se světem, kdybyste v ní neměli možnost kopnout Trhače do jeho oplechovaných hýždí. Jak to přesně bude probíhat, se dozvíme, až hra vyjde. Kdy to bude, se ale zatím neví.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Tribute Games
Štítky: arkáda, pixel art, bojová, akční

Pokud jste vyrůstali v 90. letech, jen těžko jste mohli uniknout populární čtveřici želvích mutantů, kteří pod vedením svého mentora, mistra Třísky, bojovali se zlotřilým Trhačem, případně s ještě zlotřilejším Krangem.

Želví nindžové nejsou v herním světě žádnými nováčky, poprvé se objevili už v roce 1989 na NESu. V dalších třech dekádách vyšlo bezpočet dalších titulů, poslední větší přišel v roce 2016 z dílen PlatinumGames a mnoho radosti bohužel nenadělal.

Nyní se želvy znovu vrací ve hře s extrémně dlouhým názvem Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge. Ta bude klasickou devadesátkovou retro rubačkou ve stylu Double Dragon, pracuje na ní studio Tribute Games. Jeho zakladatelé v minulosti pracovali na jiné populární retro záležitosti, a sice Scott Pilgrim vs The World: The Game. 

Nový projekt bude kooperativní záležitostí pro až čtyři hráče. Leonardo, Donatello, Michelangelo a Raphael opět budou čelit Trhačovu Foot Clanu, pamětníci jistě ocení návrat legendárních tupců Rocksteadyho a Bebopa.

Oznamovací trailer si určitě pusťte už jen pro ikonickou hudební znělku, která doprovázela animovaný seriál. V tuto chvíli bohužel neznáme ani termín vydání, ani konkrétní platformy, na které se hra dostane.