Tasty Tale

Verdikt
50

Pokud vám nevadí nulová originalita, Tasty Tale je poměrně pěkná a zábavná hra s pohádkovou tematikou na pozadí.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Stáhnout

Další informace

Výrobce: Sublinet
Vydání: 12. října 2014
Štítky: browser-gaming, platby uvnitř hry, spoj tři, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, hlavolamy, online, logické

Existují hry, které se inspirují od jiných. Vlastně je v podstatě nemožné najít titul, který by s nějakým jiným neměl alespoň jednu styčnou plochu. To je normální a běžné. Pak ale také existují projekty, které své slavnější sourozence vykrádají okatě a bez rozpaků. To je případ Tasty Tale, logické hry se spojováním tří nebo více pochutin do řady nebo sloupce.

Že to zní povědomě? Aby také ne, podobných her naleznete nejen na těchto stránkách celou řadu. Žánr spojování tří předmětů je mezi internetovými hráči stále velice oblíbený, není tedy divu, že se autoři a vývojáři snaží poptávce vyhovět. Většinou se ale pokusí alespoň o nějaké ozvláštnění či dříve neviděný prvek.

Ne tak v Tasty Tale. Hra je totiž v podstatě identickou kopií slavné Candy Crush Saga, jen s tím rozdílem, že místo sladkostí pracujete s přísadami. Všechno ostatní je pak naprosto bohapustě převzato z již zmíněného světového trháku od King Games.

Pokud jste schopni nad tristním nedostatkem tvůrčí invence a otravnou nutností registrace přivřít oči, pak budete dost možná s Tasty Tale spokojení. Hra nabízí řadu úrovní, je poměrně příjemná na pohled, ačkoliv jedinci citliví na kýč by se měli mít na pozoru. Rovněž milovníci dortíků a sladkostí, protože doprovodné ilustrace jsou vážně dost k nakousnutí, je tedy možné, že se po hraní dostaví touha a zbytek dne strávíte pečením koláčů.