Table Tennis Touch

Verdikt
90

Podání ping-pongu v Table Tennis Touch nemá chybu. Může se pyšnit povedeným ovládáním, velmi chytlavou hratelností, zábavnými herními režimy a fantastickou prezentací. Pro fanoušky stolního tenisu i sportu všeobecně povinnost, legraci si měrou vrchovatou užijí i ostatní.

Další informace

Výrobce: Yakuto
Vydání: 15. května 2014
Štítky: arkáda, sportovní

Kdo říká, že ke zraněním dochází především při sportování, nikdy nehrál Table Tennis Touch. Ze zdejšího pojetí ping-pongu si můžete odnést pěkně namožené zápěstí. Urputnost, s jakou budete posílat míčky přes síťku, vychází především z kombinace perfektně vyladěné hratelnosti hry s výborným obsahem. Table Tennis Touch je zkrátka trefou do černého.

Vaši pálku ovládáte sérií jednoduchých tahů prstu po displeji. Table Tennis Touch jde na věc od lesa a zůstává titulem přístupným pro kohokoliv, zároveň si však uchovává určitou hloubku ping-pongových zápasů. Proto jakým směrem provedete tah po obrazovce, tamtudy také míček poletí. Obdobné je to se silou úderu – čím rychleji pálkou máchnete, tím prudší rána. Tutoriál vás posléze zasvětí do komplikovanějších prvků. Naučíte se, jak správně podávat i jakým způsobem dát míčku patřičnou faleš. A třebaže tato gesta postrádají intuitivnost základních pohybů, fungují dobře.


Jen co budete mít kontrolu pálky v malíku, můžete se ponořit do jednoho z parádně zpracovaných herních režimů. Stěžejní částí hry je kampaň, která vás protáhne sekvencí turnajů i vtipných miniher, jen aby vás o nějaký čas později vyplivla jako mistra stolního tenisu. Režim Rychlá hra mluví sám za sebe, Arcade pod sebou schraňuje kompletní kolekci zmíněných miniher a dalších výzev. Jako poslední zůstává multiplayer, v němž můžete změřit své dovednosti s přáteli nebo s úplně náhodným protihráčem z druhého konce světa. 


Vše pospojované dohromady v konečném důsledku vytváří výtečnou hru. Table Tennis Touch je brilantní sportovní arkáda. Její ovládání je až na některá pokročilejší gesta skvěle vyřešené a plynulé, vypadá úžasně, představuje vybalancovanou výzvu s kupou nápaditého obsahu, a co je nedůležitější, je to ohromná zábava. Pomineme-li, že obsahuje také mikroplatby, byť zcela dobrovolné, stojí před vámi excelentní přírůstek do knihovny mobilních her, který byste neměli v žádném případě minout.