Taberinos

Verdikt
60

Vcelku nápaditá logická hříčka, pracující s odrazy a pohybem. Nejedná se o záležitost schopnou zabavit po dlouhé týdny, ale na chvilku jde o fajn povyražení. Je zdarma, klidně ji zkuste.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

FacebookFacebook

ZdarmaFacebook

Další informace

Výrobce: tonype
Vydání: 24. února 2010
Štítky: zdarma, browser-gaming, casual, flashovka, pro hráče do 18 let, nejhranější na starých hry.cz, online, logické

Pointa hry leží ve střílení kuličkou a vyčištění herní obrazovku od čar v každém levelu. Využíváte odrazů, na každou uroveň máte vždy limitovaný počet tahů. Ovládat můžete pouze směr střely, síla je vždy stejná. Čím méně tahů na vyčištění úrovně spotřebujete, tím lepší je pochopitelně pak i vaše skóre.

Tvůrce této logické hříčky musel být hráčem kulečníku. Právě tréninky složitých kvart a epesních dvacítek totiž tento počin občas připomíná. Cílem je vyčistit herní pole, ne nepodobné kulečníkovému plátnu, od čar, které se náhodně generují každý level. K tomu máte zpočátku deset, později více střel. Kulička se po nárazu do linie odrazí, většinou dokonce i tak, jak by od ní člověk čekal, takže nic nestojí v cestě pořádně epickým šťouchům.


Tedy, nic, krom několika nástrah, kterými se hra snaží váš zážitek ozvláštnit. Brzy tak budou pohodlné vyčištění úrovně ohrožovat například rozzuřené uzly, které při zásahu na plochu vyzvrátí novou čáru. Je tedy ideální je netrefit. Hra samozřejmě nekončí, pokud se to náhodou stane, ale přiděláte si práci.

Náhodně generované úrovně by slibovaly velkou míru znovuhratelnosti, ale situace se potácí kdesi na půl cesty. Ano, čáry jsou sice pokaždé jinak, ale vy děláte neustále to samé a hra nenabízí zas tolik výzev a ozvláštnění, aby si hráče dokázala získat na nějakou delší dobu. Nejedná se však o vyloženě špatný počin a vzhledem k tomu, že je zcela zdarma, jej můžete bez obav vyzkoušet.