Surviving the Abyss

Verdikt

Děsivý podmořský budovatelský survival od Paradoxu vás nechá přežívat v podvodní základně. Hru si brzy budete moci vyzkoušet sami, chystá se do předběžného přístupu.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Rocket Flair Studios
Štítky: budovatelská, survival, podmořský svět, strategie

Chystá se třetí díl série o budování a přežívání – po rudé planetě v Surviving Mars a apokalyptické zkáze v Surviving the Aftermath se tentokrát ponoříme do mořských hlubin v Surviving the Abyss. 

Píše se rok 1976 a vy jste dostali za úkol vystavět podvodní základnu, kde se budete věnovat výzkumu klonování a jeho vojenského využití. Aby vám však brzy pod rukama neskončila jen zapomenutá ocelová hrobka plná udušených mrtvol, budete samozřejmě muset svým svěřencům zajistit i kyslík a potravu.

Mořské dno poslouží coby zdroj surovin a expanze může směle pokračovat. Průzkumné ponorky odhalí vzdálené zdroje materiálů, k dispozici bude vertikální vrstvení základny i propojování rostoucí báze pomocí tunelů a kabelů.

Jen nesmíte zapomenout ani na duševní zdraví osazenstva, protože inkoustová temnota hlubin skrývá nečekané hrůzy, před nimiž vás ochrání jen kužel světla z reflektorů. Tma je smrt. Světlo je bezpečí. Nevíme, zda půjde o něco lovecraftovsky chapadlovitého, či třeba nějaké mentální přeludy, ale jisté je, že žádná selanka se na oceánském dně konat nebude a při výpadku proudu půjde o krk. Nic pro talasofobiky, zdá se. 

Hlubinný děs si brzy budete moci zkusit sami. Surviving the Abyss se chystá do early accessu na Steamu, kam by měla vstoupit 17. ledna 2023.