Super Slime Rush

Verdikt
70

Nenechte se zmást růžovou barvou, plošinovka Super Slime Rush přinese výzvu těm, kteří rádi plní výzvy na 100 %.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Koupit

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Koupit

Další informace

Výrobce: Crescent Moon Games
Vydání: 2. června 2021
Štítky: mobilní hry, plošinovka

Vlastně si nejsem jistý, jestli mě hra Super Slime Rush se svou převládající chemickou růžovou barvou na první pohled lákala nebo spíše odrazovala. Jsem ale rád, že jsem jí nakonec dal šanci. Je to totiž zábavná plošinovka ze staré školy. 

Pojďme se přenést do doby, kdy jste mohli překážky ve hrách překonat vlastní zručností. Nebylo potřeba platit, čekat na odemčení nebo sledovat reklamy. Super Slime Rush je plošinovka, ve které se s kulatým míčkem snažíte projet úrovní plnou překážek a v daném časovém limitu překročit cílovou čáru. 

Úrovně jsou postupně těžší a těžší, čekají na vás posuvné zdi, valící se sudy, propadliště, mizející plošinky i otáčející se odrážedla, která vás sice dovedou zrychlit, ale rovněž vytlačit mimo trať. A to nechcete, protože mimo vyznačená pole na vás nečeká nic než nebezpečná růžová želatina, která vše pohlcuje. A to sedí, protože se postupně její hladina zvedá, a když nebudete dost rychlí, snadno se v ní utopíte. 

To je sice efektní, ale působí to tak trochu jako druhý časový limit, proti kterému bojujete. Mnohé úrovně jsou však udělány tak, že pokud chcete sebrat všechny mince, musíte se buď vrátit, na což kvůli rostoucí hladině nemusí být čas, nebo můžete umřít, což vás vrátí k poslednímu záchytnému bodu, ale sebrané mince zůstanou sebrané, a vy tentokrát půjdete jinou cestou. 

Hra potěší všechny, kteří rádi zlepšují své výsledky a hledají optimální řešení. U každé úrovně na konci vidíte nejen celkový čas, ale zároveň i počet smrtí nebo třeba počet získaných mincí. Vypilovat vše k dokonalosti zabere víc než jeden pokus. Škoda, že tu není porovnání výsledků s přáteli. Získané mince pak ještě můžete proměnit v nové vzhledy vaší postavy. Kdo by nechtěl hrát za pandu nebo třeba křečka? 

Super Slime Rush není hrou roku, ani senzací, o které se bude mluvit. Je to velmi solidní plošinovka, kterou si sice musíte za nějakých 70 korun koupit, ale pak vás nebude otravovat reklamou ani dalšími free-to-play překážkami. A pokud máte podobné výzvy rádi, tuto hru rozhodně zvažte.