Spiters Annihilation 2

Verdikt
75

Příjemná a chytlavá logická hříčka. Pokud máte rádi hlavolamy s fyzikou, rozhodně zkuste.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Alex2.dio
Vydání: 11. března 2014
Štítky: browser-gaming, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, hlavolamy, online, logické

Fyzikálních miniher je k nalezení celá řada, což ovšem neznamená, že nelze přijít s nějakým originálním prvkem či chytlavou hratelností. Spiters Annihilation 2 se do jisté míry daří oboje. V jádru se jedná o prostou variaci na Angry Birds, což ale nevadí, protože se zkrátka a dobře příjemně hraje.

Vaším úkolem bude sprovodit ze světa proměnlivé množství rozšklebených gremliních ksichtíků. K tomu vám poslouží výběr různých nástrojů. Ke slovu přijdou kameny, bomby, ale i praskající nafukovací míče, které nebohé příšerky vymrští na bodce či do sálajících plamenů.

Stvůry vám váš úkol samozřejmě neusnadní a budou se snažit schovat pod převisy, prkna a stříšky, kde mají zřejmě bláhový pocit, že na ně nemůžete. To je jádro samotné hratelnosti - vyřešit hádanku, jak se k potvůrkám dostat, jak rozbít jejich štíty a palisády, aby bylo možné na ně upustit kámen či je odpálit do povětří.

Úrovně jsou nápadité a proměnlivé, fyzika dobře funguje a celá hra je příjemně chytlavá. Fanouškům logických hlavolamů a fyzikálních her lze Spiters Annihilation 2 doporučit.