Spider Solitaire Classic

Verdikt
75

U karetních her velmi záleží na tom, jak vypadají. Jak se při nich hráč cítí. Jestli je vůbec příjemné se pouštět do dlouhých partií. Spider Solitaire Classic tyto požadavky splňuje, a proto jistě potěší každého virtuálního karbaníka.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Gameboss
Vydání: 26. ledna 2018
Štítky: zdarma, karetní, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Pravidla varianty spider solitaire jsou ve všech hrách jen s malými obměnami stejná. Hráč musí řadit karty sestupně od krále po eso. Na rozdíl od ostatních verzí pasiáns je však potřeba na sebe klást karty stejné barvy, nikoliv střídavě. K dispozici je několik doložení karet, která přidají po jedné kartě do každého sloupce. Jakmile se povede složit kýženou postupku, celý balík se sám vyrovná do jednoho z cílových polí.

Je samozřejmě jasné, že pokud chce hra ctít stará, tradiční pravidla, samotné jádro hratelnosti se z logiky věci nemůže měnit. Bude se to zkrátka hrát pořád stejně, ať už hru tvůrci zabalí do jakého chtějí kabátku. Nemá tedy cenu tento aspekt rozebírat. Spider Solitaire Classic se hraje stejně jako jakýkoliv jiný pasiáns.

Sbírá však body jinde, a to ve velice příjemném audiovizuálu. Karty vypadají ohraně, použitě, což jim dodává domácký pocit, dojem útulnosti. Jako byste snad opravdu seděli u dubového stolu někde u krbu. A to je samozřejmě aspekt, který je velice důležitý, protože když na hratelnosti jako takové nic neupravíte, je potřeba, aby byla celá záležitost jednoduše příjemná na omak. A ona je. Virtuálním karbaníkům tedy můžeme Spider Solitaire Classic s klidným svědomím doporučit - nebudou zklamaní.