Spider Solitaire

Verdikt
70

Online verze populární karetní hry. Nemá čím překvapit, ale to ani není jejím cílem. Zabavit při přestávce v práci dokáže dobře. Oproti verzi integrované ve Windows má navíc týdenní žebříček, ve kterém se můžete poměřovat s těmi nejlepšími.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Solitaire City
Vydání: 27. října 2009
Štítky: browser-gaming, casual, zdarma, karetní, pro hráče do 18 let, nejhranější na starých hry.cz, online, společenská, logické

Úkolem hry je, ostatně jako ve všech verzích pasiáns, seřadit karty do postupek. V populární spider variaci se nebere ohled na barvy a karty se řadí od krále po eso.

Karty se skládají v deseti sloupcích. Pokud se vám povede složit celou postupku, sama zmizí ze stolu. V případě, že už nemůžete karty nijak přesunout, můžete kliknutím na každý sloupec doložit jednu další. Špatným tahem si lze celou hru zkazit tak, že už nejde dohrát, je tak nutné občas přemýšlet dopředu a nikoliv pouze bezhlavě přehazovat karty sem a tam.


Grafická stránka hry vás na výlet do říše divů sice nevezme, ale je funkční, plynulá, bezproblémová. Nesnaží se obohacovat zážitek řadou oku lahodících efektů, jako to dělá její microsoftí sestřička, místo toho nabízí spíše účelný vizuál. Stejně jako ostatní verze pasiáns je i Spider Solitaire návykovou záležitostí, která má potenciál se stát vaší oblíbenou oddychovkou. Hra navíc nevyžaduje registraci ani žádné přihlašování, můžete tak bez problémů jen kliknout a ihned se dát do hraní.