Song of Iron

Verdikt

Seveřané, mytologie, magie a skandinávský soundtrack pulzující energií. Song of Iron má všechny správné ingredience, aby mohla nabídnout jaksepatří nabroušené vikinské dobrodružství. Zda se jí to povede, se dozvíme 31. srpna, kdy hra vychází.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Resting Relic
Štítky: vikingové, 2d, viking, plošinovka, akční

Vikingové jsou momentálně v kurzu, ví to Assassin's Creed Valhalla, ví to Valheim nebo chystané Tribes of Midgard a využít toho chce i samostatný vývojář Joe Winter ve své chystané hře Song of Iron. Ta vzniká v rámci partnerské iniciativy ID@Xbox a už brzo dorazí na naše obrazovky.

Song of Winter je akční adventura viděná z boku, plná intenzivních a brutálních soubojů. V hlavní roli se představí bitvami ošlehaný hrdina, který chce zachránit svůj lid a zbavit se svého břímě. Aby toho dosáhl, musí čelit mnohým nebezpečím, ať už hovoříme o lidských nepřátelích, nebo mýtických bytostech. 

Hra míří na PC a současnou i minulou generaci Xboxů. Zatím není v plánu její uvedení do Game Passu, ačkoli sám autor by se mu dle vlastních slov nebránil. Dokud se tak nestane, hru si v případě zájmu musíte pořídit starým dobrým způsobem, stanovená cenovka činí 20 dolarů.

Nový trailer ukazuje atmosférická a různorodá prostředí, brutální souboje, magií nabité zbraně a vydařenou stylizaci. O finálních kvalitách bychom se měli přesvědčit 31. srpna letošního roku.