Snowfight.io

Verdikt
80

Když už to nejde venku, můžete si alespoň ve svém prohlížeči užít povedenou sněhovou bitvu, která vás nebude stát ani korunu a dobře zabaví.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

Oficiální stránky

Další informace

Výrobce: Miniclip.com
Vydání: 20. prosince 2016
Štítky: zdarma, multiplayer, online hry, akční, online

Bílých Vánoc se asi jen tak nedočkáme. Alespoň posledních pár let to na ně zrovna dvakrát nevypadá. Naštěstí ale existují jiné možnosti, jak si dopřát tradičních zimních radovánek, mezi něž rozhodně patří pořádná koulovačka. Jednou takovou alternativou, pokud nemáte zrovna náladu jít ven po sobě házet kusy bahna místo sněhu, je Snowfight.io.

Nad pravidly či nuancemi hratelnosti v tomto případě opravdu není potřeba bádat. Nejsou tam. Jediným cílem je zkoulovat co nejvíce protivníků (živých hráčů), zatímco se vyhýbáte jejich palbě. Mistři taktiky se mohou schovávat třeba mezi stromy a opatrně ostatní ostřelovat z dálky, ostrostřelci zase mohou podržením tlačítka uválet pořádně hmotnou kouli a vyčistit s ní prostor.

Pokud se vám bude dařit, získáváte úrovně a drobná vylepšení. Hra tedy obsahuje i jakýsi velice drobný RPG faktor, ale to je jenom (příjemné) pozlátko. Gró samozřejmě spočívá v rychlých prstech, přesné mušce a odpočinkové zábavě při přátelských sněhových přestřelkách. Tempo je zdařilé, všechno dobře odsýpá, koulovačky jsou dynamické - zkrátka, není si nač stěžovat.

Hra se ovládá klávesami WASD, míří se kurzorem myši. Levým tlačítkem hodíte kouli, podržením pak nabijete silnější projektil. Snowfight.io je zcela zdarma a můžete si ho zahrát v prohlížeči, takže směle do toho. Nechť zvítězí ten nejlepší!