Snail Bob 7: Fantasy Story

Verdikt
80

Mírumilovná a poklidná logická plošinovka s hrdinným hlemýžděm v hlavní roli. Pro děti ideální zábava, ale kvůli nápadité hratelnosti a neopakujícím se hádankám má tato hra potenciál zaujmout i dospělé hráče, kteří mají zrovna náladu na něco velice odpočinkového.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Spil Games
Vydání: 20. května 2014
Štítky: browser-gaming, zdarma, plošinovka, dětská, pro děti do 5 let, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Šnek Bob si před spaním čte dobrodružnou knížku a když usne, dostane se do jejího prostředí ve zlém snu. Pomozte Bobovi projít všech třicet kol, která jsou plná překážek a nepřátel, aby se probudil ze zlého snu. V každém kole se navíc pokuste najít tři hvězdy, které jsou vždy vtipně schovány na hrací ploše.

Úkol zní prostě - dostat se od začátku na konec. To by samo o sobě samozřejmě netvořilo moc zábavnou hru, ale v cestě máte, zaplať pánbůh, řadu nástrah a logických problémů. Hra cílí jednak na rozumnou úvahu, ale také na rychlost a přesnost provedení, když je třeba rychle utéci před plameny či přesunout pod šnekem plošinku na správné místo. Ovládáte nejen Boba, ale také prostředí pomocí přepínání pák a spínačů.

Problémy se neopakují a každá úroveň požaduje trošku jinou úvahu, což je jedině dobře. Pro děti naprosto ideální záležitost, ale i dospělý člověk po dlouhém dni v práci může v hlemýžďově dobrodružství najít jisté uklidnění.

Grafika je pohledná a stylově kreslená, plusové body náleží i za hudbu. Ta je, oproti tradicím browserových her, nevtíravá, snově pohádková a příjemně dotváří uklidněnou atmosféru hry. Kolem a kolem je Snail Bob 7 povedená logická záležitost, jejíž jediným nedostatkem je snad jen přílišná krátkost, což sice může v kontextu desetiminutových LEGO her znít poněkud uhozeně, ale v případě této hry to nedostatek je. Nejspíš si totiž budete přát, aby byla delší - protože je zkrátka zábavná.