Ski Jump Mania Penguins

Verdikt
75

Zajímavá a pohledná varianta na browserové RPG, tentokrát zcela bez jakéhokoliv násilí, ale za to s pořádným nákladem tučňáků, kulichů, mrožů a sněhu. Klidně si tuto hru zkuste, dokáže příjemně zabavit.

Další informace

Výrobce: PowerPlay Manager
Vydání: 20. dubna 2016
Štítky: platby uvnitř hry, zdarma, browser-gaming, multiplayer, nejhranější na starých hry.cz, online, rpg, sportovní

Zachraňovat svět v roli hrdinného reka, porážet armády krvežíznivých démonů, procházet zahnívající kobky a vracet se s batohy plnými pokladů? Dobývat vesmír, dobývat moře, dobývat dobývat dobývat? Do podobných rolí už hráče prohlížečových (i jiných) her postavilo ohromné množství počinů. Je tedy vcelku osvěžující pro jednou pověsit meč i štít na hřebík a vyzbrojit se lyžemi.

Systém hratelnosti je naprosto klasický. Za souboje s ostatními tučňáky (ve zcela nenásilném duchu, pod soubojem si můžete představit poměřování se v délce letu na lyžích) dostáváte body zkušenosti a peníze. Ty vám umožňují nákup lepšího vybavení, posílení vašeho tučňáčího svěřence, až nakonec budete létat jak vystřelení z děla. Kompetitivnější jedince jistě uspokojí přítomnost skokanské ligy či skokanských soubojů o herní peníze.

K tomu se staráte o malý lyžařský resort, stavíte různé budovy, trénujete schopnosti, prostě normálka. Hru stojí za to vyzkoušet jednak kvůli originálnímu tématu, ale také kvůli příjemnému zpracování. Produkční hodnoty jsou vysoké, česká lokalizace bezproblémová - Ski Jump Mania Penguins je zkrátka příjemná na omak, je fajn ji hrát, což je pochopitelně vždy na prvním místě.

Příjemným ozvláštněním je rovněž minihra znázorňující samotný skok. Můžete ji sice přeskočit a nechat hru vypočítat výsledek pouze z hodnot vašich statistik, ale to by přece nebyla zábava. Pokud se rozhodnete provést let sami, můžete ho sice, pokud se to nepovede, pekelně zazdít, ale s trochou zručnosti v rukách a s přesným načasováním odrazu i přistání můžete svému svěřenci také výrazně pomoci k lepším výkonům.

Pokud máte chuť na příjemnou prohlížečovou onlinovku bez potoků krve, Ski Jump Mania Penguins si klidně zkuste. Nezklame.