Skate 4

Verdikt

Dlouholeté prosby byly vyslyšeny a slavná skateboardová série Skate se dočká nového dílu. Žádnou pořádnou ukázku přímo ze hry jsme sice zatím nedostali, ale na hře se samozřejmě stále pracuje.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Full Circle
Štítky: skateboarding, sportovní

Vydavatelství EA v loňském roce kvůli Skate 4 zformovalo zbrusu nové studio Full Circle, které na hře momentálně tvrdě pracuje, ale je pořád ještě ve velmi rané fázi vývoje. Přesto už zjevně má k dispozici dostatečné množství materiálu, který mohlo ukázat velmi omezené skupině fanoušků. A právě z jejich reakcí je poskládán krátký, minutový teaser.

Ruku na srdce, nedozvíte se z něj prakticky nic, tedy kromě toho, že vývoj pokračuje, na projekt se nezapomnělo a příznivci prkének s kolečky se pořád mají nač těšit. Z reakcí publika vyplývá, že studio Full Circle možná kutí něco opravdu mimořádného, jen si na to zkrátka budeme muset ještě nějaký ten čas počkat.

Skateboarding ve videohrách po letech odpočinku prožívá obrodu, hry jako Session, Skater XL nebo loňský vynikající remake Tony Hawk's Pro Skater 1+2 ukazují, že nová generace příznivců má o tenhle adrenalinový sport pořád zájem. Uvidíme, jak velkou revoluci přinese příští Skate.