Shanghai Dynasty

Verdikt
50

Další z řady bezplatných mahjongů, tentokrát s vcelku příjemnou asijskou stylizací. Nabízí pouze dvě rozložení kamenů, ale hraje se poměrně příjemně. Fanoušci mahjongu ho klidně mohou zkusit.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Vydání: 13. října 2008
Štítky: mahjong, browser-gaming, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online, logické

Různých stylizací populární západní verze původně orientální hry mahjong je k dispozici jak jetele na louce. Někdo to zkouší novátorsky - nahrazuje obrázky na kamenech různými variacemi, přidává do hry třetí rozměr, nechává vás stavět si vlastní rozložení a podobně. Ne tak Shanghai Dynasty, hra je totiž tím neklasičtějším mahjongem, který si vůbec lze představit.

Kameny si můžete nechat vyskládat pouze do tradičního rozložení ve tvaru "želva", pokud tedy nepočítáme verzi "pro děti", která vám na stůl vyloží asi tak tři kameny. Hra je nicméně přehledná, dobře hratelná, neotravuje žádnou neustále se opakující hudební smyčkou. Vizualizace je poměrně příjemná, kameny jsou od sebe dobře rozeznatelné, herní pozadí oči netrhá a neruší. Zamrzí snad jen nepochopitelně odpudivé duhové nápisy na tlačítkách. Kolem a kolem se jedná o hru, která nepřekvapí, ale fanouška hledání dvojic stejných kamenů ani nijak zvlášť neurazí.