Salt and Sacrifice

Verdikt

Pochmurná, tísnivá a obtížná. Aspekty, které hráčům soulsovek nejsou cizí, budou tvarovat i chystanou Salt and Sacrifice. A snad se bude nač těšit, vždyť se jedná o pokračování výborného titulu a laťka je tudíž vysoko. Odpověď zjistíme příští rok, kdy hra vychází.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Ska Studios
Štítky: 2d, plošinovka, akční, rpg

Tvůrci z nezávislého studia Ska zveřejnili na YouTube nový vývojářský deníček ze svého nadcházejícího 2D soulslike Salt and Sacrifice. V pokračování oblíbeného Salt and Sanctuary nemohou chybět náročné souboje s tuhými nepřáteli, kterými jsou v tomto případě obří mágové.

Kouzelníci vás pořádně potrápí a většina z nich má vícero fází s různými vypečenými útoky. Jakmile jim ale zasadíte finální ránu do srdce, najdete v jejich ostatcích sladkou odměnu v podobě vzácných materiálů, z nichž si můžete nechat ukovat nové zbraně a výzbroj.

Videodeník ukazuje také novinku v podobě kooperativního režimu, kde si můžete nechat pomoct od ostatních hráčů, případně jim sami asistovat. Postup se v Salt and Sacrifice bude přenášet, takže klidně celou hru můžete odehrát s někým dalším. V ukázce se postava se zaměřením na magii a bič spojí s tankem, aby společně porazili démonického vodního mága.

Salt and Sacrifice vychází příští rok na PC (exkluzivita pro Epic Games Store) a PlayStation.