Sago Mini Road Trip

Verdikt
75

Jednoduchá aplikace pro nejmenší s jednoduchým ovládáním a dobrou hratelností. Kočička Jinja si vybere dopravní prostředek a jede za svým kamarádem. Hra není sice naučná, ale nabízí příjemný herní prožitek a mohla by být ideální na zabavení vašich ratolestí, například při delší cestě v autosedačce.

Další informace

Výrobce: Sago Sago
Vydání: 15. listopadu 2014
Štítky: dětská, pro děti do 5 let, logické

Primitivní a roztomilá hra o kočičce, která se rozhodne navštívit své kamarády. Nejdřív si dítě určí, kterého ze svých zvířecích kamarádů navštíví jako první. Potom si musí vybrat, jaké věci si sbalí na cestu do svého kufru a nakonec si vybírá to nejdůležitější – vozidlo ze své garáže. Výběr je opravdu pestrý, od klasického či závodního auta, až po bizarnosti typu napuštěné vany či okurky. Cestou se může zastavit v myčce, nebo u benzinové pumpy.

Grafické zpracování je typické pro všechny Sago hry: barevné a roztomilé. Svou snadnou hratelností a jednoduchým intuitivním ovládáním určitě dokáže nejmenší hráče zaujmout a vtáhnout do příběhu.

Hra se řadí mezi ty nejsnazší a pro svou jednoduchost a dobrou hratelnost by mohla patřit k prvním, které si vaše dítě zahraje. Je také zcela bez reklam a násilí a tak nemusíte mít strach, pokud budete chtít vaše dítě touto hrou zabavit a nechat ho chvíli bez dozoru.