S.W.I.N.E. HD Remaster

Verdikt

Pokud se řadíte k herním pamětníkům, možná jste hráli starou realtime strategii S.W.I.N.E., v níž si jdou po krku nacističtí vepři a partyzánští králíci. Vzpomínáte-li na hru v dobrém, můžete se zaradovat - dočká se remasteru do moderní podoby a navíc ani nebude potřeba obzvlášť dlouho čekat.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Kite Games
Štítky: válečná, realtime, hd remake, strategie

Remaster realtimové strategie z roku 2001 slibuje vylepšenou grafiku, hratelnost a upravený multiplayer. Studio Assemble Entertainment zveřejnilo datum vydání spolu s trailerem u příležitosti 58. výročí invaze v zátoce Sviní, neúspěšné operace kubánských exulantů s cílem svrhnout Fidela Castra. Ve S.W.I.N.E. proti sobě nicméně stojí králíci a prasátka.

S.W.I.N.E. je důmyslnou zkratkou „Strategic Warfare In a Nifty Environment,“ tedy něco jako „strategické vojenské tažení v šikovném prostředí“. Národní armáda prasátek v něm obléhá Mrkvovou zemi. Králíci se namísto přímého střetu uchýlí ke strategii gorilly (guerrilly?), snaží se odříznout prasata od zásobování a znovuzískat ztracené území.

Remaster by měl vyřešit spoustu dávných bugů, také přidá dodatečná grafická nastavení jako v-sync nebo vylepšené vyhlazování. Kompletního předělání se dočkají textury, modely vojáčků a uživatelské rozhraní. Změny se dotknou i hratelnosti, bojiště si budete moct oproti originálu víc přiblížit a řazení jednotek by mělo být jednodušší.

Znovu se můžete pustit také do multiplayerových klání prasat a králíků, původní hra více hráčů totiž po uzavření poskytovatele GameSpy v roce 2013 dnes už není dostupná. S.W.I.N.E. HD Remaster vyjde na Steamu 23. května.