Roller Champions

Verdikt

Uhozené kombinace a neobvyklé sporty dost často fungují jako výborná zábava, ačkoliv by se to na první pohled nemuselo zdát. Copak byste například řekli, že fotbal s buginami bude takový nářez? Snad se Roller Champions zařadí do podobné skupiny. Hra by měla vyjít na začátku roku 2020.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Nintendo SwitchNintendo Switch

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Ubisoft Montreal
Štítky: multiplayer, akční, sportovní

Rocket League trefila hřebíček na hlavičku a byť tu byly různé napodobeniny, například i v Overwatchi, žádná nová samostatná hra se nepokusila autíčkovému fotbalu vážně konkurovat. To by se mělo změnit s příchodem Roller Champions. Ubisoft tu neponechává nic náhodě a snaží se se svojí novou značkou zaujmout velmi podobnou cílovku.

Roller Champions je free-to-play sportovní arkáda s PvP režimem, kde jsou vaším hlavním „dopravním prostředkem“ kolečkové brusle. S nimi jezdíte po speciálních arénách a můžete se dostat i na zeď, tím si zvýšit rychlost a vydat se tak pro míč ještě svižněji. Cílem je spolupracovat s vašimi spoluhráči, vyhýbat se oponentům a dostat balón do brány.

V jádru půjde o týmovou hru, u níž se Ubisoft snaží jak o zábavnou a přístupnou hratelnost, tak o okamžitou pochopitelnost a diváckou atraktivitu. Týmová spolupráce tu bude klíčová, stejně jako riskování, různé triky a parádičky, které ocení vaši fanoušci. Ti se, ne nepodobně jako ve Steep, chovají jako vaše XP.

Čím víc fanoušků máte, tím spíš se dostanete k nové výbavě, oblekům, animacím a dalším věcem. Plná hra vyjde na začátku příštího roku a bude free-to-play.