Rising Cities

Verdikt
60

Budovatelská strategie nejklasičtějšího ražení, která ničím nevytrhne, ale ani hrozivě neurazí. Pokud chcete něco stavět, můžete ji zkusit.

Další informace

Výrobce: Bigpoint
Vydání: 19. února 2013
Štítky: platby uvnitř hry, zdarma, browser-gaming, budovatelská, nejhranější na starých hry.cz, online, strategie

V řadě her je vaším úkolem srovnat všechno se zemí, ale na opačné straně barikády naleznete neméně početné družstvo počinů, které vás zaúkolují naopak výstavbou, spravováním a zkrášlováním. Jedním z nich je i browserová strategie Rising Cities.

Pokud jste hráli prohlížečovou budovatelskou strategii CityVille od Zyngy, budete hned jako doma. Ne, jinak. Pokud jste někdy v životě hráli jakoukoliv budovatelskou strategii od kohokoliv a na čemkoliv, budete hned jako doma. Rising Cities se o originalitu opravdu nesnaží ani z vlaku a před hráče klade dobře známé principy a herní mechaniky.

To znamená stavět obydlí, výrobní budovy a nakonec i trochu té komerce. Cukrovat dekoracemi, bičovat průmyslem. Spravovat potřeby svých virtuálních občanů i občánků, produkovat zboží, rozšiřovat, expandovat, zastavovat. Jedná se o browserovou hru koncipovanou na dlouhodobé hraní, připravte se tedy i na klasickou dávku čekání, než se něco postaví, vyrobí a podobně. Vše lze pochopitelně urychlovat speciální měnou, kterou si můžete pořídit za skutečné peníze.

Rising Cities opravdu nenabízí nic, co bychom neviděli již tisíckrát. Na druhou stranu vypadá vcelku pěkně a funguje, jak má. Pokud tedy nechcete nebo nemůžete nic instalovat a máte budovatelské choutky, může právě vám Rising Cities bodnout.