Rising Cities

Verdikt
60

Budovatelská strategie nejklasičtějšího ražení, která ničím nevytrhne, ale ani hrozivě neurazí. Pokud chcete něco stavět, můžete ji zkusit.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Bigpoint
Vydání: 19. února 2013
Štítky: budovatelská, browser-gaming, platby uvnitř hry, zdarma, nejhranější na starých hry.cz, online, strategie

V řadě her je vaším úkolem srovnat všechno se zemí, ale na opačné straně barikády naleznete neméně početné družstvo počinů, které vás zaúkolují naopak výstavbou, spravováním a zkrášlováním. Jedním z nich je i browserová strategie Rising Cities.

Pokud jste hráli prohlížečovou budovatelskou strategii CityVille od Zyngy, budete hned jako doma. Ne, jinak. Pokud jste někdy v životě hráli jakoukoliv budovatelskou strategii od kohokoliv a na čemkoliv, budete hned jako doma. Rising Cities se o originalitu opravdu nesnaží ani z vlaku a před hráče klade dobře známé principy a herní mechaniky.

To znamená stavět obydlí, výrobní budovy a nakonec i trochu té komerce. Cukrovat dekoracemi, bičovat průmyslem. Spravovat potřeby svých virtuálních občanů i občánků, produkovat zboží, rozšiřovat, expandovat, zastavovat. Jedná se o browserovou hru koncipovanou na dlouhodobé hraní, připravte se tedy i na klasickou dávku čekání, než se něco postaví, vyrobí a podobně. Vše lze pochopitelně urychlovat speciální měnou, kterou si můžete pořídit za skutečné peníze.

Rising Cities opravdu nenabízí nic, co bychom neviděli již tisíckrát. Na druhou stranu vypadá vcelku pěkně a funguje, jak má. Pokud tedy nechcete nebo nemůžete nic instalovat a máte budovatelské choutky, může právě vám Rising Cities bodnout.