Reckless Racing

Verdikt
82

Reckless Racing je jedna veliká jízda nabízející skvělou a stylovou zábavu jak v kampani, tak na online okruzích.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Koupit

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Pixelbite Games
Vydání: 21. října 2010
Štítky: arkáda, platby uvnitř hry, mobilní hry, závodní

Opravdu kvalitních závodních her pro mobilní platformy je jako šafránu, a tak jsou vidlácké závody Reckless Racing doslova darem z nebes. Za pár šupů totiž nabízí stylovou a prakticky nekonečnou zábavu v rozdrncaných autech driftujících po blátivých tratích napříč Amerikou. Jih znovu povstane!

Reckless Racing nabízí singleplayer hutnější než javorový sirup a mulťák trvanlivější než nejlepší mléko v celém Tennessee. Co se týče hry pro jednoho, čekají vás celkem tři módy: Dirt Race, v němž klasicky změříte síly s dalšími pěti závodníky; Hot Lap, ve kterém jde jen o nejrychleji zajeté kolo a nakonec Delivery, v němž musíte během určitého časového úseku zvládnout vyzvednout a posléze na určené místo dodat zásilku.


Hlavním tahákem Reckless Racing však není obsah, ale spíše forma. Hra se totiž prezentuje zábavným country až redneck stylem a za řízného benjo doprovodu vám představuje skvěle stylizované hlavní postavy, které disponují nejrůznějšími vehikly. Právě vlastnosti aut jsou na tratích, na nichž víceméně vždy jen driftujete, velmi důležitým faktorem. Velice tak záleží na tom, jestli jedete za kamioňáka Floyda nebo vojáka Cletuse.

Samotné ovládání vehiklů se ze začátku může zdát mírně nešikovné až imbecilní, ale díky možnosti výběru z několika ovládacích schémat, si určitě každý vybere to svoje. Muĺtiplayer nabízí vše výše popsané, jen s živými hráči, a tak je o několik dalších hodin zábavy postaráno. V tomto směru by se hře jako celku dala vytknout jen a pouze absence podpory oficiální online služby Game Center a tudíž i achievementů.


Skvěle stylizovaný Reckless Racing je velmi zábavná hra, na které byste chyby hledali marně. A cena? Ta je také perfektní, takže jasná koupě.