Rainbow Six Quarantine

Verdikt

Série her o speciální zásahové jednotce Rainbow Six je tu s námi už nějaký pátek a tvůrci nechtějí štěpit komunitu vydáním nového "plnohodnotného" dílu. Nikdo ale neříkal, že si bokem nemůžete postřílet pár mimozemšťanů. Hra vyjde příští rok.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Ubisoft Montreal
Štítky: sci-fi, taktická, first person, multiplayer, e3 2019, akční

Ubisoft se nedávno vyjádřil k Rainbow Six Siege s příslibem, že nový díl hned tak nebude a nic na tom nezmění ani příchod nové generace konzolí. Nechtějí tříštit komunitu a vynasnaží se protlačit hru do budoucnosti díky zpětné kompatibilitě. To však nijak nebrání vzniku jiných her v univerzu Rainbow Six. Během E3 konference Ubisoftu došlo k odhalení sci-fi akce Rainbow Six Quarantine.

Co může v krátkém teaseru působit jako další nezajímavé zombie, jsou ve skutečnosti lidé ovládaní parazitem, který na Zemi dorazil z vesmíru. Jeho přítomnost neohrožuje jen bojovníka, z jehož pohledu se koukáme na stíny šířící hrůzu, ale i celé lidstvo. Je načase, abyste se stali hrdiny.

Rainbow Six Quarantine je čistě kooperativní střílečka pro přesně tři hráče, kteří se společně postaví zmutovaným lidem. Za hrou stojí nejen zavedené studio Ubisoft Montreal, ale i úplně nový tým poskládaný z tvůrců For Honor, Ghost Recon a dalších. Tvůrci věří, že Quarantine bude stejně významná pro PVE žánr jako Siege pro PVP. 

Informací je bohužel pomálu, protože hra vyjde až na začátku příštího roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.