Prison Architect: Second Chances

Verdikt

Nový přídavek bude myslet na ty, kdo by rádi měli se svými vězni trochu slitování. Napravovat odsouzence a přetvářet je v plnohodnotné členy společnosti budete moci již 16. června, kdy přídavek vychází.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Nintendo SwitchNintendo Switch

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Double Eleven
Štítky: budovatelská, dlc, datadisk, strategie

V rámci proběhlé akce PDX CON Remixed došlo na oznámení dalšího DLC pro oblíbený manažerský simulátor věznice. Prison Architect tak v blízké době dostane přídavek s názvem Second Chances, jehož ústředním tématem bude právě šance na nápravu.

Ve svých věznicích budete moct zavést různé rehabilitační programy, jejichž účastníci projeví zájem o návrat do normálního života, přičemž si dobrým chováním a pravidelnou docházkou kupříkladu budou moct snížit výši trestu. Pokud se nechají systémem důkladně zpracovat, mohou dostat šanci s bachaři spolupracovat a vést třeba věznickou pekárnu nebo restauraci.

Vězni se v tréninkovém programu naučí třeba jak řešit konflikty mírovou cestou, absolvují terapii se zvířátky a tak podobně. Setkávat se v nich budou moct i s bývalými trestanci, kteří ve světě mimo mříže uspěli, a celkově si usnadnit opětovný vstup do společnosti.

Rozšíření Second Chances pro Prison Architect vyjde 16. června na PC, PlayStation 4 a Xbox One. O necelé dva týdny později, 29. června, se pak dostaví i na Nintendo Switch.