Princess Peach: Showtime!

Verdikt

V novince od Nintenda tentokrát nikdo princeznu zachraňovat nebude, zvládne to totiž bez obtíží sama. Hra s princeznou v hlavní roli dorazí 22. března.

Konzole

Nintendo SwitchNintendo Switch

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Nintendo
Štítky: plošinovka, akční

Princezna Peach už několikrát dokázala, že není jen obyčejnou kráskou v nesnázích, která bezmocně čeká, až ji Mario a jeho kolegové zachrání. V chystaném dobrodružství Princess Peach: Showtime! si ovšem střihne hlavní roli. Nebo spíš několik rolí.

Nový trailer totiž ukazuje všemožné transformace, které z princezny udělají třeba nindžu, kovbojku, šermířku nebo cukrářku. Každá z těchto rolí jí přirozeně dá do vínku nové schopnosti, s nimiž se bude moci popasovat s náročnými překážkami v rámci klasické 3D skákačky. 

Role princezny Houbového království se opět zhostí dabérka Samantha Kelly. Potvrdila to na sociální síti X. Hlas Peach propůjčuje ve hrách od Nintenda už od roku 2007 a Mario Party 8. Ve hrách s italským isntalatérem dabuje také postavu Toada.

Je to vlastně vůbec poprvé, co se Peach stane ústřední protagonistkou, na problémy ale nebude sama. Doprovod jí bude dělat malá víla Stella, strážkyně Jiskřivého divadla. Hra vyjde exkluzivně na Switch letos 22. března.