Předškolní Brašnička 2 - Jedeme dál

Verdikt
85

Druhé pokračování trilogie vzdělávacích her zaměřené speciálně pro předškolní děti. Navazuje na první díl, ale není nutné mít oba. Opět si zde malí uživatelé zábavnou a hravou formou rozvíjejí své grafomotorické schopnosti, kreslení, sluchovou paměť a podobně.

Mobilní zařízení

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Koupit

Další informace

Výrobce: Jan Friml
Vydání: 29. března 2013
Štítky: naučná, česká hra, dětská, pro děti do 5 let, logické, od českých výrobců

Tvůrce Jan Friml je pověstný svým zaměřením na vzdělávací hry pro předškoláky a spoluprací s mnoha odborníky. Díky tomu jsou výsledkem jeho práce hry, do nichž se děti zaberou a ani nepostřehnou, že se při tom velice efektivně učí a rozvíjí své schopnosti. Svými nápady, díky jazykovým mutacím, prorazil i na zahraničních trzích.

Aplikace se skládá celkem z osmi her, odstupňovaných podle obtížnosti. Většina z nich je zaměřena na jemnou motoriku a přesnost dětí a rozvíjí samostatné uvažování. Při plnění nejrůznějších úkolů, jako je bludiště, opisování čar a písmen, rozlišování předmětů, barev a zvuků, můžete malého hráče motivovat nahráním vlastních pochval.

Stejně jako jednička má druhý díl skvělé zpracování, ovládání a vysokou zábavnost a nabízí opravdu nové minihry a světlejší a vzdušnější prostředí. Nových vylepšení se dočkala i rodičovská opatření. Reklamy na ostatní hry výrobce jsou jen v úvodu a i díky potvrzovacím zámkům lze říci, že žádná rizika zde nehrozí.