Předškolní brašnička: Začínáme

Verdikt
83

Sympaticky zpracovaná aplikace od českého tvůrce, která neotravuje reklamami, ale naopak nabízí pěkný soubor vzdělávacích miniher v osobité grafice. Nevýhodou může být snad jen krátká "životnost", kterou aplikace nabídne větším dětem.

Mobilní zařízení

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Koupit

Další informace

Výrobce: Jan Friml
Vydání: 9. srpna 2011
Štítky: výuková, pro děti do 5 let

Předškolní brašnička je soubor pěkně udělaných miniher pro děti od tří do šesti let. Na vývoji a sestavování her se podíleli odborníci na dětské vzdělávání, takže nemusíte mít strach nechat své dítě s touto aplikací o samotě. Hra je samozřejmě kompletně v češtině a obsahuje pět typů miniher: skládání slov, počítání, přiřazení symbolu do logické řady, poznávání siluety a jednoduchá puzzle.


Jednou z výhod aplikace Dětská brašnička je fakt, že jde o aplikaci placenou. Neobsahuje tedy reklamy a nákupy ve hře, na které by díte mohlo omylem přejít. Obtížnost jednotlivých úkolů se postupně zvyšuje, děti starší pěti let jsou ale schopny vyřešit většinu z nich poměrně rychle. Hra je motivuje pochvalou za každý splněný úkol, přičemž rodiče mohou do aplikace nahrát své vlastní zvukové pochvaly, které se pak dítěti přehrávají. Aplikace díky tomu působí mnohem osobněji.

Předškolní brašnička nabízí celkem 190 úkolů ve vkusném a osobitém grafickém provedení. Rovněž zvukový doprovod není nijak přehnaně agresivní. Starším dětem nicméně zdolání všech úkolů zabere jen pár desítek minut, což lze vzhledem k ceně považovat za menší nevýhodu.