Poznávám barvy

Verdikt
70

Pokud hledáte aplikaci, která pomůže vašemu dítěti v prvních krocích s tabletem nebo dotykovým telefonem, jste na správné adrese. Zde se totiž rychle seznámí s dotykovou obrazovkou a ještě se zábavnou formou učí barvy.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

Další informace

Výrobce: Jan Škach
Vydání: 27. ledna 2014
Štítky: vzdělávání, pro děti do 5 let

Tato aplikace je ideální pro výuku barev u nejmenších dětí. Její výhoda spočívá v tom, že dítě nemusí mít žádnou zkušenost s ovládáním dotykového displeje. Hra je v češtině a doporučení výrobce je od dvou let.

Ve hře se obrazovka rozdělí na 12 polí, přičemž každé je vybarveno jinou barvou. Česky namluvený hlas řekne malému hráči barvu a on má za úkol dotknout se jí prstem. Pokud se trefí, je odměněn namluvenou pochvalou a zobrazením smajlíka na dané barvě. V případě že se splete, barevné políčko se zatřese, hlas sdělí opravdovou barvu políčka a objeví se na něm prasklina. Barvy jsou pokaždé náhodně rozházeny a častěji se zobrazují ty, ve kterých udělalo dítě chybu.

Ke stažení je verze se čtyřmi barvami zdarma. Za plnou verzi s dvanácti barvami si budete muset připlatit 24 korun a dostanete se k ní jednoduše přímo ze hry.