Pool Live Tour

Verdikt
72

Populární simulace kulečníku, která je unikátní hlavně svou univerzálností. Díky propojení multiplayeru v rámci všech platforem nebudete mít nikdy problém najít soupeře, který odpovídá vašim kvalitám.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Mobilní zařízení

iOS (iPhone, iPad)iOS (iPhone, iPad)

App Store
Stáhnout

Další informace

Výrobce: Geewa
Vydání: 26. dubna 2013
Štítky: zdarma, česká hra, platby uvnitř hry, nejhranější na starých hry.cz, online, společenská, sportovní

Pool Live Tour je kulečníková simulace zaměřená především na hru více hráčů, nabízí ale i hru proti počítačem řízeným protivníkům. Zpočátku vás hra doslova povede za ruku, v pozdějších fázích se ale obtížnost zvedá a pomocné nápovědy v průběhu hry mizí. Na konci je pak Pool Live Tour skutečně nelítostnou hrou.

Co jsou Pool Coins?

Pool Coins jsou body, o které hraješ proti svým soupeřům. Ve hře Pool Live Tour získáš Pool Coins za každé své vítězství a naopak je ztratíš v případě prohry. V čím vyšší herní úrovni jsi, tím více Pool Coins je pro hru potřeba (a tím více jich můžeš vyhrát). Pool Coins ti budou také vyplacena při zisku trofejí - speciálních ocenění ve hře.

Svou kariéru kulečníkového hráče začínáš s 200 Pool Coins v kapse. Začátky bývají těžké a pokud snad nebudeš mít dostatek Pool Coins na hru, nezoufej - dostaneš od nás malý obnos Pool Coins zdarma.

Co jsou Winnings?

Winnings reprezentují celkový počet Pool Coins, které jsi za svoji hráčskou kariéru vyhrál. S každým tvým vítězstvím roste i hodnota Winnings. V případě tvé prohry se ztracená Pool Coins od této hodnoty neodečítají. 

Pozor! Hodnota Winnings se zvýší pouze v případě tvého vítězství proti náhodně vybranému soupeři. Winnings nezískáš ve hře dvou přátel nebo v odvetě. Reprezentují tedy pouze Pool Coins, která jsi vyhrál proti náhodně vybraným soupeřům.

Jak získám Trofeje?

Trofeje jsou ocenění, která získáš za skvělé výsledky ve hře, například za skvělé údery (potopení více koulí najednou) nebo za vysoké skóre za zápas. V každé úrovni jsou různé trofeje, tak neváhej a získej je všechny! Jejich seznam nalezneš na hlavní stránce každého baru (Úrovně). 

Pozor! Stejně jako Winnings i trofeje lze získat pouze v zápasech proti náhodně vybraným soupeřům.

Kde získám nová tága?

V každé úrovni nalezneš Obchod (Shop), ve kterém můžeš zakoupit nová tága za svá Pool Coins. Každé tágo má rozdílné vlastnosti a životnost - omezený počet šťouchů, než se rozpadne a je nutné jej koupit znovu. Hodnotu životnosti můžeš zkontrolovat v popisu každého tága při hře.

Co jsou Levely?

Levely jsou místa, ve kterých můžeš hrát. Jak postupuješ hrou, otevírají se ti nové úrovně a s nimi i nové herní možnosti a noví soupeři. Každou úroveň musíš nejprve odemknout tím, že získáš požadovaný počet Winnings.