Poker Texas Hold'Em

Verdikt
20

Nevýrazná a nepříliš příjemná verze klasického texaského pokeru online. Hra je bez chuti, bez elánu, prkenná. Karbaníci mají lepších herních možností tucty po celém internetu.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Geewa
Vydání: 5. května 2006
Štítky: browser-gaming, zdarma, multiplayer, karetní, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Bluffování a čtení soupeře jsou veledůležité aspekty pokeru. Když nehrajete tváří v tvář, tyto prvky pochopitelně mizí. Už to z podstaty věci odsouvá virtuální pokery na druhou kolej, ale i tam probíhá lítá bitva - naleznete kvalitní adaptace, které nabízí řadu možností a povedený vizuál, nebo se můžete podívat na druhou stranu spektra, kde se skrývá Poker Texas Hold'Em.

Hra nenabízí téměř žádné funkce, na které je hráč online pokerů zvyklý - tedy například automatické položení, automatické dorovnání, dorovnávání do určité částky a podobně. Na druhou stranu by podobně pokročilé možnosti nejspíš ani nenašly využití, protože v Poker Texas Hold'Em se můžete utkávat jen a pouze v režimu heads up, tedy jeden na jednoho.

To je však jedna (navíc dosti minoritní) část skutečné hry. Klání ve více lidech, ve kterých leží skutečná taktika a hlavně zábava pokeru, hra zcela ignoruje. Přidejte k tomu příšerně naškálovaná tlačítka, která, navzdory své velikosti, pokud hrajete ve vyšším rozlišení, mají aktivní plochu o velikosti asi tak dvou milimetrů, nepěkný vizuál, nepřehledné zakončování partie, nepříjemné zvuky. Z mixéru vám vypadne produkt, který příliš hodnoty nepobral, a důvod jej upřednostnit před ostatními online pokery se hledá jen velice obtížně.