Plink

Verdikt
75

Fascinující hudební zážitek až pro čtyři náhodné hráče. Pouhým dotykem nebo posouváním myši vytvoříte melodie, které v kombinaci se zvuky vytvářenými ostatními hráči, mohou dát dohromady fascinující skladby. Hra je v hodná nejen pro fanoušky hudby a tvůrčí typy obecně, ale v podstatě pro kohokoliv, kdo chce jen chvilku relaxovat.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

Oficiální stránky

Další informace

Výrobce: Dinahmoe Labs
Vydání: 25. dubna 2012
Štítky: hudební, multiplayer, sociální hry, online

Pohybem myši nebo dotykem na dotykovém displeji řídíte kurzor, který v závislosti na své poloze hraje určitý tón. Při pohybu nahoru a dolů tedy vyluzujete melodii, která obohacuje základní automatický rytmus. Do hry se mohou připojit až čtyři hráči (hra je přiřazuje náhodně) a postupně tak sestavit skutečně zajímavou skladbu. Během hraní můžete navíc libovolně měnit nástroje.


Na hudebním experimentu Plink je zajímavé to, že hráči mezi sebou mohou komunikovat pouze pomocí hudby, kterou tvoří. Na základě toho co dělají ostatní se musíte rozhodnout pro nástroj a melodii, kterou budete držet. Samozřejmě že je možné vyluzovat jen nesourodé zvuky a jen tak si "blbnout", po nějaké době ale zjistíte, že snaha o složení skutečné skladby je mnohem zábavnější.