Pirates Poker

Verdikt
35

Další z nespočetných verzí online pokeru. V tomto případě se jedná o nehezkou ždímačku na peníze - pokud toužíte po virtuální partičce tradiční karetní hry, poohlédněte se jinde, lepších alternativ je na každém rohu veletucet.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Jen nemnoho her má na internetu více bezplatných variací než klasický Texas Hold'em poker. Můžete hrát v různých prostředích, v myriádě stylizací, s miliony různých protihráčů. Pirates Poker se snaží hráče získat atmosférou zaplivaných putyk plných mořských vlků, kteří se snaží navzájem oškubat i o poslední dublon z námořní kořisti.

Krutě se mu to ovšem nedaří. Grafika je zaprvé velice primitivní, až nehezká, takže veškerá atmosféra je okamžitě ta tam. Pirátské téma by dávalo možnost nasbírat nějaké plusové bodíky například stylovým ozvučením, hudba se ale opět bohužel vůbec nekoná.


Nevzhledný vizuál a nulové ozvučení však ustupuje do pozadí a bledne do nevýraznosti v porovnání s hlavním problémem hry. Bezplatných pokerů na internetu naleznete obrovské zástupy, proč by proboha někdo kupoval dublony do Pirates Poker za reálné peníze? Hra vám do začátku nadělí trochu zlata, nabídne řadu běžných stolů nebo turnaje, tedy něco, co čekáte automaticky od každého online pokeru. 

Herní zlato si samozřejmě nelze nijak zpětně vyměňovat za skutečnou měnu, hrát o velké sázky tak jednoduše nemá pointu. Pokud o svůj příděl mincí přijdete, musíte čekat pět minut, než dostanete malý přídavek, abyste si zase mohli střihnout alespoň jednu partičku s nejnižším buy-inem. K čemu ale čekat pět minut? Vždyť stačí spustit jednu z řady jiných pokerových her, která vás čekat nutit nebude.

Idea za Pirates Poker je zkrátka taková, že budete platit za něco, co je jinde bez problémů zdarma. Hra ovšem nenabízí zhola nic, co by vás donutilo u ní zůstat či co by ospravedlnilo její neustálou snahu se vám dostat do peněženky. Přidejte k tomu ještě otravnou nutnost registrace či přihlášení přes Facebook a výsledkem je absolutně zbytečná hra, kterou nemá cenu ani zkoušet.