Phoenix Point: Kaos Engines

Verdikt

V pořadí již pátý obsahový balík pro sci-fi strategii Phoenix Point vám dodá nové možnosti mobility. Rozšíření vychází 1. března.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Konzole

PlayStation 5PlayStation 5

Nedostupné

PlayStation 4PlayStation 4

Nedostupné

Xbox Series XXbox Series X

Nedostupné

Xbox OneXbox One

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Snapshot Games
Štítky: tahová, sci-fi, dlc, taktická, strategie

Phoenix Point, duchovní nástupce Xcomu, ještě neřekl své poslední slovo. Tvůrci oznámili již páté rozšíření, zaměřené na vozidla. Za měsíc se vám garáž rozroste o vozítko Kaos Buggy, které jako by z oka vypadlo výtvorům známým z Mad Maxe.

Tuto buginu, ale nejen ji, budete s příchodem DLC Kaos Engines moct vylepšovat mnoha novými díly – vyměníte motor, rozšíříte karoserii o nové moduly, zvolíte si jiné zbraně. Samotná Kaos Buggy je osazená dvěma odlišnými zbraněmi a zřejmě má dostatek koníků na to, aby v případě nouze zmizela nepříteli z mušky.

Vedle automobilových novinek vás rozšíření pověří čtyřmi novými misemi pro syndikát Kaos a své vojáky vybavíte pěti novými zbraněmi řady Kaos Tech. Tedy pokud budete opravdu chtít. Jsou sice velmi mocné, ale také vás mohou v tom nejhorším možném okamžiku zklamat…

DLC Kaos Engines vyjde 1. března na počítačích, PlayStationech, Xboxech a Stadii. Bude součástí Season Passu i Expansion Passu nebo dostupné samostatně za 5 dolarů.