Pendula Swing

Verdikt

Že nejde smíchat Velký Gatsby a Pán prstenů? Tvůrci epizodické hry na hrdiny Pendula Swing by s vámi nesouhlasili. K dispozici je zatím necelá polovina plánovaných dílů a první si můžete zahrát zdarma.

Mobilní zařízení

AndroidAndroid

Google Play
Stáhnout

Počítač

WindowsWindows

ZdarmaSteam

Mac OS XMac OS X

ZdarmaSteam

Další informace

Výrobce: Valiant Game Studio AB
Štítky: epizodický, fantasy, adventura, rpg

Zní to šíleně, ale o to je to ve výsledku zajímavější hra. RPG adventura Pendula Swing vás vezme do Ameriky v jejích bláznivých 20. letech minulého století. Ty jsou přikořeněné přítomností jiných bytostí než jenom extravagantně oháknutých lidí. Po ulicích se volně procházejí trpaslíci, elfové, ale i orci a goblini.

A někde uprostřed toho mumraje stojíte vy, bývalá trpasličí hrdinka Brialynne Donu Tenúm, která se kdysi dávno zaslouženě odebrala na opuštěný ostrov za klidem. Odtud vás vyžene krádež důležitého artefaktu. Brialynne se tak vrací do světa, který ušel kus cesty.

Všude hraje podivná muzika, lidé a další humanoidi nosí zvláštní oblečení, koně jsou nějaké rychlejší a železnější, a za denního světla se tu mezi ostatními jen tak potulují orci a goblini... Je to šok, ale není čas na otálení. Případ zmizelého artefaktu se sám nevyřeší!

Pendula Swing je rozdělená na epizody. Není jich poměrně tradičních pět, ale rovnou sedm, z nichž jsou momentálně k dispozici první tři. Dobrá zpráva je, že první epizoda s podtitulem Tired and Retired je na Steamu a Androidu úplně zdarma. Můžete si tak vyzkoušet nevšední zasazení a až poté se rozhodnout, zda investovat do dalších epizod.

Druhá epizoda The Old Hero’s New Journey je momentálně ve slevě za 3,6 eura a třetí nejnovější Orcing Hard or Hardly Orcing za 4,5 eura, což je standardní cena pro všechny epizody. Bohužel chybí season pass, ale obě vydané placené epizody najdete v bundlu za 5,7 eura.