PC Building Simulator 2

Verdikt

V pokračování úspěšného simulátoru počítačového kutila na vás s největší pravděpodobností čeká víc toho samého - tedy skládání sestav a budování co nejnabušenějších herních strojů.

Počítač

WindowsWindows

Nedostupné

Další informace

Výrobce: Spiral House
Štítky: simulace

Před třemi lety vyšla velmi populární a extrémně kladně hodnocená simulace PC Building Simulator a bylo by vážně divné, kdyby se nedočkala pokračování. To bylo konečně oznámené a k opravě a stavbě počítačů bychom se měli vrátit někdy v letošním roce.

PC Building Simulator 2 láká na kampaň čítající minimálně 30 hodin, během níž se máme koukat na vylepšenou grafiku a po všech stránkách rozšířenou hru. Do začátku bude k dispozici přes 1 200 počítačových komponent od více než čtyř desítek skutečných výrobců, mezi nimiž nechybí velké společnosti jako AMD, Intel a Nvidia.

O nové hře se toho bohužel více nedozvídáme, ale dá se předpokládat, že základ bude velice podobný tomu z jedničky. Pokud tomu tak opravdu bude, můžete se těšit na nekonečné rozebírání a zase skládání počítačů při snaze najít a opravit poškozené díly či počítač pro zákazníka vylepšit tak, aby mu na něm slušně běhaly i nové hry.

Zajímavé je, že na PC Building Simulator 2 nedělají původní vývojáři ze studia The Irregular Corporation: Vývoj byl svěřen liverpoolskému studiu Spiral House, které v minulosti spolupracovalo na hrách jako Motorstorm, LittleBigPlanet či Troll and I.

PC Building Simulator 2 vyjde v letošním roce pouze v Epic Games Storu a vzhledem k tomu, že Epic Games je vyloženě vydavatelem, je otázka, zda se časem vůbec dostane i na jiné platformy. První PC Building Simulator je spolu se svými rozšířeními dostupný na Steamu a ve slevě.