Papa's Pastaria

Verdikt
80

Tradičně kvalitní a obsahem nadupaný time management restaurace, tentokrát věnující se těstovinám. Pro fanoušky žánru jasná volba.

Online

Prohlížeč (online hry)Prohlížeč (online hry)

ZdarmaDuelovky

Další informace

Výrobce: Flipline
Vydání: 1. srpna 2014
Štítky: browser-gaming, zdarma, jídlo, time management, nejhranější na starých hry.cz, online hry, online

Hlavní hrdina jménem Doan je pozván na svatbu svého přítele, která se koná v italském městečku Portallini. Ve městě už ale není žádný volný hotel a tak se Doan musí spokojit s noclehem v místní zbrusu nové restaurace, ve které se vaří pravá italská pasta, neboli těstoviny. Ubytování si musí odpracovat a vaším úkolem je mu v tom pomoci. Připravujte hostům pastu přesně podle jejich přání, včetně žádaných surovin. Čím blíže bude váš připravený pokrm požadavkům hosta, tím větší spropitné obdržíte.

Hra, stejně jako ostatní time management simulace od Flipline, obsahuje úctyhodné množství obsahu - druhů těstovin, omáček, toppingů, pečiva. Ingredience se mění podle svátků, které ve hře po čase přicházejí, stejně tak si můžete nakupovat a zvelebovat svůj podnik řadou kosmetických úprav, tapet, plakátů a podobně. Většinu aktivit hráč ovládá ručně - ať už jde o oklepání těstovin, míchání, polévání omáčkou či třeba rozmisťování žampionů. To je samozřejmě velký klad hry, protože právě tento přístup k hratelnosti dokáže virtuálního kuchaře a číšníka pohltit a nese s sebou starý známý návykový faktor.

Mezi jednotlivými dny si navíc můžete zahrát jednu z celé řady miniher a získat v ní oblečení pro svého číšníka či vybavení restaurace. Obsahu hra zkrátka nabízí požehnaně, je zcela zdarma bez jakýchkoliv plateb či mikrotransakcí, zkrátka a dobře - takhle se mají dělat time management hry. Milovníci žánru nemusí váhat.